Дизайнери » T-Z » Ароматичні Акватичні « Групи

Legacy Yardley для чоловіків

Legacy Yardley для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
теплий пряний
морський
aromatic
salty
Картинки
Legacy Yardley для чоловіків Картинки

Legacy від Yardley - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Акватичні. Композиція аромату включає ноти: Спецієві Ноти, Деревні Ноти і Морська Вода.

Ноти аромату

Спецієві Ноти Деревні Ноти Морська Вода

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Legacy by Yardley.

Цей аромат схожий на  

Legacy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yardley Legacy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yardley Legacy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Legacy від Yardley. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Legacy від Yardley представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Акватичні
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Carolina Herrera Herrera Aqua Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Gianfranco Ferre Acqua Azzurra L`Erbolario Nostos Nicole Farhi Bleu Intense Pacsun Kirra Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Marina Yachting Marina Yachting Bath and Body Works Ocean Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit Tommy Bahama Set Sail Martinique

Популярні бренди та аромати: