Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher для жінок

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
земляний
троянда
солодкі ноти
кислі ноти
пачулі

Comme une Evidence A New Day Dawns від Yves Rocher - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Comme une Evidence A New Day Dawns був випущений в 2006. Верхня нота: Ревінь; ноти серця: Троянда і Конвалія; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ревінь

середні Ноти
Троянда Конвалія

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher.

Цей аромат схожий на  

Comme une Evidence A New Day Dawns Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme une Evidence A New Day Dawns від Yves Rocher. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme une Evidence A New Day Dawns від Yves Rocher представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Yves Rocher En Avril Un Soir Emilio Pucci Vivara (2007) Memo Lalibela Sean John Unforgivable Women Black Tom Ford White Patchouli Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Versace VE Atkinsons Euforia Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Jeanne Arthes Jeanne Stefano Canturi Canturi

Популярні бренди та аромати: