Дизайнери » T-Z » Деревні Ароматичні « Групи

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher для чоловіків

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
свіжо-пряний
цитрус
дерево
aromatic
зелений
Картинки
Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher для чоловіків Картинки

Cyprès et Pamplemousse від Yves Rocher - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. Cyprès et Pamplemousse був випущений в 2015. Композиція аромату включає ноти: Кипарис, Грейпфрут і Імбир.

Ноти аромату

Кипарис Грейпфрут Імбир

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cyprès et Pamplemousse by Yves Rocher.

Цей аромат схожий на  

Cyprès et Pamplemousse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Rocher Cyprès et Pamplemousse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Rocher Cyprès et Pamplemousse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cyprès et Pamplemousse від Yves Rocher. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cyprès et Pamplemousse від Yves Rocher представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Smell Bent Felix Navidad Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Avon Wish of Peace Dolce&Gabbana D&G Masculine Kanøn Kanon for Men Gin Tonic Happy Hour Men Jean Patou Voyageur Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Van Cleef & Arpels Tsar Lotto Gravity Power for Men Can Carlos Savina Bogner Bogner Wood Man

Популярні бренди та аромати: