Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Diamella Yves Rocher для жінок

Diamella Yves Rocher для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
земляний
альдегіди
мильні ноти
Картинки
Diamella Yves Rocher для жінок Картинки

Diamella від Yves Rocher - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Diamella був випущений в 1984. Композиція аромату включає ноти: Альдегіди, Квіткові Ноти, Деревні Ноти і Дубовий Мох.

Ноти аромату

Альдегіди Квіткові Ноти Деревні Ноти Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Diamella by Yves Rocher.

Цей аромат схожий на  

Diamella Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Rocher Diamella fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Rocher Diamella, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Diamella від Yves Rocher. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Diamella від Yves Rocher представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Roberto Capucci Capucci de Capucci Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Yves Rocher Comme une Evidence ID Parfums Lettre a Anna Delicate Menard Merefame Serge Lutens Daim Blond Corine de Farme Camelia Galimard Yavana Yves Rocher En Avril Un Soir Avon Occur! Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Paris Hilton Tease

Популярні бренди та аромати: