Дизайнери » T-Z » Цитрусові Ароматичні « Групи

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher для жінок та чоловіків

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 6
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 6 Був: 1

основні акорди
цитрус
aromatic
трав'янистий
fresh
кислі ноти

Fraicheur Vegetale Verveine від Yves Rocher - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Fraicheur Vegetale Verveine був випущений в 2003. Композиція аромату включає ноти: Мускус, м Амалфі, Лимонна Вербена і Жимолость.

Ноти аромату

Мускус м Амалфі Лимонна Вербена Жимолость

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 2
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 3
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher.

Цей аромат схожий на  

Fraicheur Vegetale Verveine Відгуки про аромати

Amateur
Amateur

Аромат на самую сильную жару, он способен охладить и освежить лишь собою. Кислый, сочный, свежий.

Jul
12
2015
la_metaphore
la_metaphore

Спочатку, перші 2-3 хвилини — суцільний лимон. І сік, і цедра. Весело й завзято ледь не бризкає із зап'ястка. ) Та дуже швидко ці веселощі вщухають і з'являється щось нудненьке, що мені особисто подобається значно менше лимонного феєрверка.

Jun
01
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fraicheur Vegetale Verveine від Yves Rocher. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fraicheur Vegetale Verveine від Yves Rocher представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Air-Val International Bob Esponja Amouage Arcus Lacoste Challenge Molinard Eau de Citrus Demeter Fragrance Mojito April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Keiko Mecheri Taormine Anamor You Are CnR Create Cancer for Men

Популярні бренди та аромати: