Дизайнери » T-Z » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent для чоловіків

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
свіжо-пряний
цитрус
aromatic
теплий пряний
дерево

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel від Yves Saint Laurent - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel був випущений в 2008. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel був створений парфумером Anne Flipo, Pierre Wargnye і Dominique Ropion. Верхні ноти: Імбир, Бергамот і Лимон; ноти серця: Спеції, Білий Перець, Базилік і Лист Фіалки; ноти бази Боби Тонка, таїтянський Ветивер і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Імбир Бергамот Лимон

середні Ноти
Спеції Білий Перець Базилік Лист Фіалки

база Ноти
Боби Тонка таїтянський Ветивер Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent.

Цей аромат схожий на  

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel від Yves Saint Laurent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel від Yves Saint Laurent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Calvin Klein Calvin Donna Karan DK Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Christian Dior Cologne Blanche Fresh Cannabis Santal Neil Morris Storm Faconnable Faconnable Divine L`etre Aime Homme Jovan Black Musk Corine de Farme Eros Hot Loewe Loewe 7

Популярні бренди та аромати: