Дизайнери » T-Z » Східні Деревні « Групи

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent для чоловіків

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
balsamic
уд
пачулі
цитрус
амбра
солодкі ноти
Картинки
La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent для чоловіків Картинки La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent для чоловіків Картинки La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent для чоловіків Картинки

La Collection M7 Oud Absolu від Yves Saint Laurent - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. La Collection M7 Oud Absolu був випущений в 2011. Верхня нота: Мандарин; нота серця: Пачулі; ноти бази Французький Лабданум, Мирро і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин

середні Ноти
Пачулі

база Ноти
Французький Лабданум Мирро Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent.

Цей аромат схожий на  

La Collection M7 Oud Absolu Відгуки про аромати

Петра
Петра

Аромат из серии "так пахнут богатые мужики".
Это влажное дерево, рядом с которым растут пряные травы, а рядом кто-то курит сигару и дыма много. А на заднем плане еще кто-то в нычку схавал мандаринку))

Я, хоть и не богатый мужик, а всего лишь хрупкая девушка, и сама с удовольствием надеваю сие творение уже который день подряд. И чувствую себя прекрасно!

Mar
10
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection M7 Oud Absolu від Yves Saint Laurent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection M7 Oud Absolu від Yves Saint Laurent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Christian Dior Dune Laura Biagiotti Roma per Uomo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Yves Rocher Voile d'Ambre Givenchy Pi Original Code Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Adidas Adidas Victory League Lili Bermuda Cedarwood Jacques Bogart Silver Scent DSH Perfumes Michelangelo DSH Perfumes Oude Arabique I Profumi di Firenze Ambra del Nepal

Популярні бренди та аромати: