Дизайнери » T-Z » Східні Пряні « Групи

Opium Collector's Edition 2013 Yves Saint Laurent для жінок

Opium Collector's Edition 2013 Yves Saint Laurent для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
balsamic
цитрус
теплий пряний
солодкі ноти
амбра
білоквітковий

Opium Collector's Edition 2013 від Yves Saint Laurent - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Пряні. Opium Collector's Edition 2013 був випущений в 2013. Верхні ноти: Бергамот, Мандарин і Конвалія; ноти серця: Жасмин Самбак, Гвоздика і Мирро; ноти бази Опопонакс, Амбра, Ваніль і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мандарин Конвалія

середні Ноти
Жасмин Самбак Гвоздика Мирро

база Ноти
Опопонакс Амбра Ваніль Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Opium Collector's Edition 2013 by Yves Saint Laurent.

Цей аромат схожий на  

Opium Collector's Edition 2013 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Opium Collector's Edition 2013 by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Opium Collector's Edition 2013 від Yves Saint Laurent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Opium Collector's Edition 2013 від Yves Saint Laurent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Hugo Boss Boss Soul Estée Lauder Cinnabar Gucci Gucci Eau de Parfum Bois 1920 Classic 1920 Ormonde Jayne Orris Noir Baldessarini Strictly Private Avon Rare Rubies Girard Bouquet D’Orient Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Yves Rocher Eryo Express Reserve for Men Demeter Fragrance Holy Smoke

Популярні бренди та аромати: