Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Paris Roses des Vergers Yves Saint Laurent для жінок

Paris Roses des Vergers  Yves Saint Laurent для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
квітковий
троянда
fresh
дерево
фруктовий

Paris Roses des Vergers від Yves Saint Laurent - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Paris Roses des Vergers був випущений в 2006. Paris Roses des Vergers був створений парфумером Laurent Bruyere, Sophia Grojsman і Dominique Ropion. Композиція аромату включає ноти: Листя Чорної Смородини, Цикламен, , Мускус, Цвіт Вишні, Шипшина, Цвіт Груші, Сандал і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Листя Чорної Смородини Цикламен Мускус Цвіт Вишні Шипшина Цвіт Груші Сандал Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Paris Roses des Vergers by Yves Saint Laurent.

Цей аромат схожий на  

Paris Roses des Vergers Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Paris Roses des Vergers від Yves Saint Laurent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Paris Roses des Vergers від Yves Saint Laurent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Sergio Tacchini Stile Donna Il Profvmo Rose Secrète Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Leonard Eau Fabuleuse Adrienne Vittadini Venezia Oriflame Visions Casual Cutie DSH Perfumes Les Petites Blue Q Miso Pretty Smell Bent Bollywood or Bust Jeanne Arthes Cassandra Bleu Jean Patou Divine Folie Florascent Aqua Floralis 1er Mai

Популярні бренди та аромати: