Дизайнери » T-Z » Деревні « Групи

Sandalo Zara для чоловіків

Sandalo Zara для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
пудровий
теплий пряний
Картинки
Sandalo Zara для чоловіків Картинки Sandalo Zara для чоловіків Картинки

Sandalo від Zara - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Sandalo був випущений в 2008. Композиція аромату включає ноти: Сандал.

Ноти аромату

Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sandalo by Zara.

Цей аромат схожий на  

Sandalo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Zara Sandalo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Zara Sandalo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sandalo від Zara. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sandalo від Zara представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Comme des Garcons Hinoki Kenneth Cole Signature Ferrari Ferrari No 1 Le Prince Jardinier Arboretum Zara Vetiver Patyka Boise Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Donna Karan Essence Wenge Susanne Lang Tamboti Wood Jalaine Patchouli Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Популярні бренди та аромати: