Дизайнери » M » Квіткові Фруктові « Групи

mark Instant Vacation RioBikini mark. для жінок

mark Instant Vacation RioBikini mark. для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
тропічні ноти
фруктовий
кокос
квітковий
солодкі ноти

mark Instant Vacation RioBikini від mark. - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. mark Instant Vacation RioBikini був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Пітахая, Ківі, Кокосове молоко, Екзотичні Квіти, Сандал і Пісок.

Ноти аромату

Пітахая Ківі Кокосове молоко Екзотичні Квіти Сандал Пісок

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mark Instant Vacation RioBikini by mark..

Цей аромат схожий на  

mark Instant Vacation RioBikini Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про mark. mark Instant Vacation RioBikini fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про mark. mark Instant Vacation RioBikini, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mark Instant Vacation RioBikini від mark.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mark Instant Vacation RioBikini від mark. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Nina Ricci Nina Joop! All About Eve Gucci Gucci Eau de Parfum II Naomi Campbell Exult Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Fresh Fig Apricot Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Pupa Yes Silver Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Alta Moda Sweet Heart La Bouquetiere La Creatrice

Популярні бренди та аромати: