Дизайнери » M » Цитрусові « Групи

mark Pure mark. для жінок

mark Pure mark. для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
fresh
анімалістичні ноти
свіжо-пряний

mark Pure від mark. - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. mark Pure був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Цитруси і Білі Квіти.

Ноти аромату

Цитруси Білі Квіти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mark Pure by mark..

Цей аромат схожий на  

mark Pure Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про mark. mark Pure fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про mark. mark Pure, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mark Pure від mark.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mark Pure від mark. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Air-Val International Mickey Mouse Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Fragonard Citron Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Jo Malone Grapefruit Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete JoAnne Bassett Sparkling Citrus D.S. & Durga Grapefruit Detaille Fleur Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea

Популярні бренди та аромати: