Дизайнери » M » Цитрусові Гурманські « Групи

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar mark. для жінок

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar mark. для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
ваніль
солодкі ноти
зелений
aromatic

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar від mark. - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Гурманські. mark Self-Sanctuary Lemon Sugar був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Лимон, Цукор, Ваніль і Жасмин.

Ноти аромату

Лимон Цукор Ваніль Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mark Self-Sanctuary Lemon Sugar by mark..

Цей аромат схожий на  

Advertisement

mark Self-Sanctuary Lemon Sugar Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про mark. mark Self-Sanctuary Lemon Sugar fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про mark. mark Self-Sanctuary Lemon Sugar, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mark Self-Sanctuary Lemon Sugar від mark.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mark Self-Sanctuary Lemon Sugar від mark. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Гурманські
Paco Rabanne Ultrared Men Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Lollia Always Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Love & Toast Candied Citron Jeanne Arthes Smiley Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Farmacia SS. Annunziata Perla Ebba Los Angeles By Sand Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Jeanne Arthes Sun Hilde Soliani Freschiiissimo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: