Дизайнери » M » Східні Квіткові « Групи

mark White Vetiver mark. для жінок

mark White Vetiver mark. для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
тубероза
теплий пряний
пачулі
какао
солодкі ноти
Картинки
mark White Vetiver mark. для жінок Картинки

mark White Vetiver від mark. - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. mark White Vetiver був випущений в 2011. Верхні ноти: Мандарин, Рожевий Перець і Слива; ноти серця: Жасмин, Тубероза і Какао; ноти бази Ветивер і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Рожевий Перець Слива

середні Ноти
Жасмин Тубероза Какао

база Ноти
Ветивер Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about mark White Vetiver by mark..

Цей аромат схожий на  

mark White Vetiver Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про mark. mark White Vetiver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про mark. mark White Vetiver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати mark White Vetiver від mark.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на mark White Vetiver від mark. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Elizabeth Arden Provocative woman Elizabeth Arden Splendor Christian Lacroix Tumulte Luciano Soprani Solo Amore Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Remy Latour Attractive Coty Vanilla Fields Winter Bvlgari BLV Eau de Parfum II Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Jeanne Arthes Arome Arthes Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle

Популярні бренди та аромати: