Дизайнери » R S » « Групи

s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків

s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
зелений
свіжо-пряний
дерево
земляний
aromatic
квітковий
Картинки
s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків Картинки s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків Картинки

s.Oliver Selection for Men від s.Oliver - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів . s.Oliver Selection for Men був випущений в 2007. Верхні ноти: Мандарин, Базилік і Шавлія; ноти серця: Мускатний Горіх, Троянда і Конюшина; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох, Дерево Гуаяк і Ветивер.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Базилік Шавлія

середні Ноти
Мускатний Горіх Троянда Конюшина

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Дерево Гуаяк Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about s.Oliver Selection for Men by s.Oliver.

Цей аромат схожий на  

s.Oliver Selection for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про s.Oliver s.Oliver Selection for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про s.Oliver s.Oliver Selection for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати s.Oliver Selection for Men від s.Oliver. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на s.Oliver Selection for Men від s.Oliver представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Satellite A La Figue! Rosario Flores Siento Joop! Joop! Go Electric Heat Hugo Boss Boss In Motion White Profumi del Forte Marconi 3 Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Breil Milano Complicity for Her Revillon R Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Demeter Fragrance Play-Doh Demeter Fragrance Crayon Demeter Fragrance Pineapple

Популярні бренди та аромати: