Дизайнери » R S » « Групи

s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків

s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
зелений
свіжо-пряний
дерево
земляний
aromatic
квітковий
Картинки
s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків Картинки s.Oliver Selection for Men s.Oliver для чоловіків Картинки

s.Oliver Selection for Men від s.Oliver - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів . s.Oliver Selection for Men був випущений в 2007. Верхні ноти: Мандарин, Базилік і Шавлія; ноти серця: Мускатний Горіх, Троянда і Конюшина; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох, Дерево Гуаяк і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Базилік Шавлія

середні Ноти
Мускатний Горіх Троянда Конюшина

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Дерево Гуаяк Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about s.Oliver Selection for Men by s.Oliver.

Цей аромат схожий на  

s.Oliver Selection for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

s.Oliver Selection for Men by s.Oliver 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про s.Oliver s.Oliver Selection for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про s.Oliver s.Oliver Selection for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати s.Oliver Selection for Men від s.Oliver. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на s.Oliver Selection for Men від s.Oliver представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Trussardi Essenza del Tempo Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Puma Urban Motion for Her Oriflame City Oasis Montale Wild Aoud Gendarme Gendarme V Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Bond No 9 High Line Hanae Mori Hanae Mori N02 Gres Cabotine Green Summer Acqua Novara odo-res 47 Sorelle Fontana If Jeans for Women

Популярні бренди та аромати: