Дизайнери » » Квіткові « Групи

Wild Carrot Iris 1000 Flowers для жінок та чоловіків

Wild Carrot Iris 1000 Flowers для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
musky
цитрус
квітковий
свіжо-пряний
Картинки
Wild Carrot Iris 1000 Flowers для жінок та чоловіків Картинки

Wild Carrot Iris від 1000 Flowers - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Wild Carrot Iris був випущений в 2016. Парфумер: Jessica Buchanan. Композиція аромату включає ноти: Імбир, Гіркий Апельсин, Ірис, Мімоза, Насіння Моркви, Геліотроп, Ваніль, Амбретта, Ветивер і Боби Тонка.

Ноти аромату

Імбир Гіркий Апельсин Ірис Мімоза Насіння Моркви Геліотроп Ваніль Амбретта Ветивер Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wild Carrot Iris by 1000 Flowers.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Wild Carrot Iris Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про 1000 Flowers Wild Carrot Iris fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про 1000 Flowers Wild Carrot Iris, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wild Carrot Iris від 1000 Flowers. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wild Carrot Iris від 1000 Flowers представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Prince 3121 Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Marc Jacobs Biscotti Splash Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Avon Eternal Magic Norma Kamali Violette Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Skeem Vintage Peony Oriflame Volare Magnolia

Advertisement

Популярні бренди та аромати: