Дизайнери » A » Ароматичні « Групи

White Moss Acca Kappa для жінок та чоловіків

White Moss Acca Kappa для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 5 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
musky
дерево
квітковий
цитрус
Картинки
White Moss Acca Kappa для жінок та чоловіків Картинки

White Moss від Acca Kappa - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. White Moss був випущений в 1997. Верхні ноти: Ягоди Ялівцю, Лимон і Бергамот; ноти серця: Лаванда, Альдегіди і Кардамон; ноти бази Амбра, Білий Мускус і Кедр.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ягоди Ялівцю Лимон Бергамот

середні Ноти
Лаванда Альдегіди Кардамон

база Ноти
Амбра Білий Мускус Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about White Moss by Acca Kappa.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

White Moss Відгуки про аромати

Lyzolda
Lyzolda

Тихий, цитрусово-пряный, ни интересных альдегидов, ни стойкой базы. Вот серия ухода и прочих прибамбасов хороша, особенно кондиционер для белья, а сам аромат идет, скорее, как необязательно дополнение, а не стержень.

Oct
21
2014
Lara_w
Lara_w

Спонтанно приобрела в Бонжур, соблазнившись 70%-ной скидкой. Неоднозначный и капризный. На мне в основном слышна не слишком вдохновляющая смесь можжевельник-лимон-кардамон. Но иногда, под хорошее настроение, неожиданно выдает нежнейший белый мускус и... цветы (лаванда??), становясь похожим не то на Essence Narciso Rodriguez, не то на Not A Perfume Juliette Has A Gun. Буду наблюдать.

Sep
16
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Acca Kappa White Moss fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Acca Kappa White Moss, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати White Moss від Acca Kappa. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на White Moss від Acca Kappa представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Puma Puma I`m Going Man Oriflame S8 Yardley Lavander Spa Mary Kay Domain Aramis Aramis A Masaki Matsushima M;0°С Men Roger & Gallet L`Homme O Boticario North Wind Demeter Fragrance Ginseng Root D.S. & Durga Burning Barbershop Taylor of London Calming Lavender Solinotes Musc

Advertisement

Популярні бренди та аромати: