Дизайнери » A » Деревні Ароматичні « Групи

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma для жінок та чоловіків

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
aromatic
дерево
свіжо-пряний
зелений
трав'янистий

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana від Acqua di Parma - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana був випущений в 2005. Парфумер: Bertrand Duchaufour. Верхні ноти: Розмарин, Базилік, Грейпфрут, Шавлія і Петитгрейн; ноти серця: Сосна, Коріандр, Лаванда, Жасмин, Конвалія і Кардамон; ноти бази Кипарис, Срібна Сосна, Пачулі, Дубовий Мох, Ветивер і Кедр.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Розмарин Базилік Грейпфрут Шавлія Петитгрейн

середні Ноти
Сосна Коріандр Лаванда Жасмин Конвалія Кардамон

база Ноти
Кипарис Срібна Сосна Пачулі Дубовий Мох Ветивер Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana by Acqua di Parma.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana від Acqua di Parma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana від Acqua di Parma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Profumum Roma Victrix Geo. F. Trumper Lavender Water CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Victoria`s Secret Very Sexy Dare Mark Buxton Wood & Absinth Lacoste Essential Weil So Weil Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Truefitt & Hill Freshman Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis L`Erbolario Tea & Cedar Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: