Дизайнери » A » Ароматичні « Групи

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma для жінок та чоловіків

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
aromatic
морський
зелений
квітковий
дерево
теплий пряний

Blu Mediterraneo Quercia Marina від Acqua di Parma - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Blu Mediterraneo Quercia Marina був випущений в 1999. Композиція аромату включає ноти: Морські Водорослі , М'ята, Кедр з Вірджинії і Гвоздика.

Ноти аромату

Морські Водорослі М'ята Кедр з Вірджинії Гвоздика

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Blu Mediterraneo Quercia Marina by Acqua di Parma.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Blu Mediterraneo Quercia Marina Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Blu Mediterraneo Quercia Marina від Acqua di Parma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Blu Mediterraneo Quercia Marina від Acqua di Parma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
The Body Shop Amorito Kenzo Kenzo Homme Fresh Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Van Heusen Van Heusen Molinard Double Fraîcheur pour Lui L`Erbolario Te Bianco Aramis New West for Him Fred Hayman Touch With Love for Men Animale Chaleur d`Animale pour Homme Chloe Eau de Fleurs Lavande Liz Earle Botanical Essence No.1 Melvita Wild Lavender

Advertisement

Популярні бренди та аромати: