Дизайнери » A » Квіткові Фруктові « Групи

Candy Crush Sweet! Air-Val International для жінок

Candy Crush Sweet! Air-Val International для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
троянда
цитрус
солодкі ноти
ваніль
Картинки
Candy Crush Sweet! Air-Val International для жінок Картинки Candy Crush Sweet! Air-Val International для жінок Картинки

Candy Crush Sweet! від Air-Val International - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Candy Crush Sweet! був випущений в 2014. Верхні ноти: Яблуко і Апельсиновий Цвіт; нота серця: Троянда; базова нота Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Яблуко  Апельсиновий Цвіт

середні Ноти
Троянда

база Ноти
Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Candy Crush Sweet! by Air-Val International.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Candy Crush Sweet! Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Air-Val International Candy Crush Sweet! fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Air-Val International Candy Crush Sweet!, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Candy Crush Sweet! від Air-Val International. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Candy Crush Sweet! від Air-Val International представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Ralph Lauren Romance Guess Guess Gold Rance 1795 Eugenie LR Carmen Electra Lucky Brand Lucky You for Women Ella Mikao Yujin Alexandra de Markoff No Regrets Eclectic Collections Arouse M. Micallef Floral Fresh Memoirs of a Geisha Galimard Galimard Star Jeanne Arthes Lover

Advertisement

Популярні бренди та аромати: