Дизайнери » A » Деревні « Групи

Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків

Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
горіховий
озонові ноти
цитрус
ніжно-пряний
aquatic
Картинки
Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків Картинки Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків Картинки Shigenobu Twilight Anicka Yi & Maggie Peng для жінок та чоловіків Картинки

Shigenobu Twilight від Anicka Yi & Maggie Peng - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Shigenobu Twilight був випущений в 2008. Shigenobu Twilight був створений парфумером Anicka Yi і Maggie Peng. Верхні ноти: Юзу і Рожевий Перець; ноти серця: Лист Фіалки, Лісовий Горіх і Волоський Горіх; базова нота Кедр з Вірджинії.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Юзу Рожевий Перець

середні Ноти
Лист Фіалки Лісовий Горіх Волоський Горіх

база Ноти
Кедр з Вірджинії

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Shigenobu Twilight by Anicka Yi & Maggie Peng.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Shigenobu Twilight Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Shigenobu Twilight від Anicka Yi & Maggie Peng. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Shigenobu Twilight від Anicka Yi & Maggie Peng представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Pierre Guillaume PG18 Cadjmere Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Anat Fritz Anat Fritz Xerjoff Modoc Donna Karan Essence Wenge Jalaine Vetiver Voluspa Malayan Coco M. Micallef Gaiac Ortigia Sicilia Sandalo Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Parah Black Touch

Advertisement

Популярні бренди та аромати: