Дизайнери » A » Квіткові Акватичні « Групи

Thais Antonio Puig для жінок

Thais Antonio Puig для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aquatic
квітковий
озонові ноти
fresh
зелений

Thais від Antonio Puig - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Thais був створений в 2000-і роки Верхня нота: Водяні Ноти; ноти серця: Конвалія , Лист Фіалки і Троянда; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Водяні Ноти

середні Ноти
Конвалія Лист Фіалки Троянда

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Thais by Antonio Puig.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Thais Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Antonio Puig Thais fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Antonio Puig Thais, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Thais від Antonio Puig. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Thais від Antonio Puig представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Davidoff Cool Water Oscar de la Renta Oscar Bamboo Gwen Stefani L Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women The Body Shop Aqua Lily The Body Shop Oceanus Perfume Oil Susanne Lang Sula Lily Lotus Michel Germain Deauville Coty Ghost Myst Prescriptives Potion Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route

Advertisement

Популярні бренди та аромати: