Дизайнери » A » Деревні « Групи

Bois Luxura Armaf для чоловіків

Bois Luxura Armaf для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
дерево
квітковий
свіжо-пряний
пудровий

Bois Luxura від Armaf - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Верхні ноти: Базилік, Зелені ноти, Шавлія і Лаванда; ноти серця: Мімоза, Фіалка і Ірис; ноти бази Кедр, Пачулі, Ветивер і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік Зелені ноти Шавлія Лаванда

середні Ноти
Мімоза Фіалка Ірис

база Ноти
Кедр Пачулі Ветивер Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bois Luxura by Armaf.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bois Luxura Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Armaf Bois Luxura fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Armaf Bois Luxura, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bois Luxura від Armaf. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bois Luxura від Armaf представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Canali Summer Night Givenchy Pi Neo Cartier Déclaration Edition Limitée Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Anat Fritz Anat Fritz Molinard Molinard Homme I Le Labo Gaiac 10 Tokyo Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Racine Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Oriflame Eclat for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: