Дизайнери » A » Цитрусові Гурманські « Групи

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance для жінок

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
musky
fresh
зелений
ваніль
Картинки
Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance для жінок Картинки

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela від Arrogance - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Гурманські. Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela був випущений в 2005. Верхні ноти: Грейпфрут і Кумкват; ноти серця: Османтус і Яблуко; ноти бази Білий Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Кумкват

середні Ноти
Османтус Яблуко

база Ноти
Білий Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela by Arrogance.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela від Arrogance. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela від Arrogance представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Гурманські
Burberry Baby Touch IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering CnR Create Leo Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel DSH Perfumes Vanille Love & Toast Candied Citron Farmacia SS. Annunziata Perla Profumi di Pantelleria Jailia Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande

Advertisement

Популярні бренди та аромати: