Дизайнери » A » Східні Квіткові « Групи

Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes для жінок

Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
ваніль
зелений
aromatic
свіжо-пряний
Картинки
Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes для жінок Картинки Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes для жінок Картинки

Bergduft Alpine Rose від Art of Scent - Swiss Perfumes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Bergduft Alpine Rose був випущений в 2008. Парфумер: Brigitte Witschi. Верхні ноти: Зелені ноти, Бергамот, Герань і Спецієві Ноти; ноти серця: Ваніль, Троянда і Гвоздика; ноти бази Сандал, Мускус і Боби Тонка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелені ноти Бергамот Герань Спецієві Ноти

середні Ноти
Ваніль Троянда Гвоздика

база Ноти
Сандал Мускус Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bergduft Alpine Rose by Art of Scent - Swiss Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bergduft Alpine Rose Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bergduft Alpine Rose від Art of Scent - Swiss Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bergduft Alpine Rose від Art of Scent - Swiss Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Tauer Perfumes 06 Incense Rose Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Joop! Joop! Nuit d`Ete L`Artisan Parfumeur Vanilia Delle Grazie Paris Rouge Remy Latour Lune d`Ete Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Jeanne Arthes Art S Tauer Perfumes 09 Orange Star Lulu Guinness Pink Pearls Jeanne Arthes Arome Arthes Robert Piguet Calypso

Advertisement

Популярні бренди та аромати: