Дизайнери » A » Квіткові « Групи

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок

Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
дерево
пудровий
ваніль
musky
balsamic
Картинки
Jasmin Reve Au Pays de la Fleur d’Oranger для жінок Картинки

Jasmin Reve від Au Pays de la Fleur d’Oranger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Jasmin Reve був випущений в 2013. Парфумер: Jean-Claude Gigodot. Верхня нота: Жасмин; нота серця: Троянда; ноти бази Мускус, Сандал і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Жасмин

середні Ноти
Троянда

база Ноти
Мускус Сандал Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jasmin Reve by Au Pays de la Fleur d’Oranger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Jasmin Reve Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Au Pays de la Fleur d’Oranger Jasmin Reve fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Au Pays de la Fleur d’Oranger Jasmin Reve, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jasmin Reve від Au Pays de la Fleur d’Oranger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jasmin Reve від Au Pays de la Fleur d’Oranger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Jil Sander Style Summer Britney Spears Curious Heart Il Profvmo Cafe Vert Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Xerjoff Ibitira Oriflame Visions Lady Vintage Essentially Me Tangos Jean Paul Gaultier Classique X Roxana Illuminated Perfume Rosa Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Ann Taylor Possibilities

Advertisement

Популярні бренди та аромати: