Дизайнери » B » Шипрові Фруктові « Групи

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka для жінок

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 2 Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
білоквітковий
солодкі ноти
пачулі
musky
Картинки
Badgley Mischka Couture Badgley Mischka для жінок Картинки Badgley Mischka Couture Badgley Mischka для жінок Картинки

Badgley Mischka Couture від Badgley Mischka - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Фруктові. Badgley Mischka Couture був випущений в 2008. Парфумер: Caroline Sabas. Верхні ноти: Ожина, Груша і Слива; ноти серця: Жасмин, Гарденія і Фіалка; ноти бази Пачулі, Ветивер і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ожина Груша Слива

середні Ноти
Жасмин Гарденія Фіалка

база Ноти
Пачулі Ветивер Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Badgley Mischka Couture by Badgley Mischka.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Badgley Mischka Couture Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Badgley Mischka Badgley Mischka Couture fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Badgley Mischka Badgley Mischka Couture, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Badgley Mischka Couture від Badgley Mischka. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Badgley Mischka Couture від Badgley Mischka представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Фруктові
Guerlain Parure Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Gucci Gucci Rush Vivienne Westwood Libertine Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Montale Chypre - Fruite By Kilian Liaisons Dangereuses Jasper Conran Jasper Conran Her Guerlain Guet Apens Ayala Moriel Megumi Neil Morris Hologram Azzaro Azzaro Duo Women

Advertisement

Популярні бренди та аромати: