Дизайнери » B » Шипрові Квіткові « Групи

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Balenciaga для жінок

Balenciaga Paris L`Edition Reflets  Balenciaga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
дерево
пудровий
озонові ноти
квітковий
aquatic

Balenciaga Paris L`Edition Reflets від Balenciaga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Balenciaga Paris L`Edition Reflets був випущений в 2014. Парфумер: Olivier Polge. Верхні ноти: Лист Фіалки, Рожевий Перець і Чорний Перець; нота серця: Фіалка; ноти бази Пачулі, Кедр і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лист Фіалки Рожевий Перець Чорний Перець

середні Ноти
Фіалка

база Ноти
Пачулі Кедр Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Balenciaga Paris L`Edition Reflets by Balenciaga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Balenciaga Paris L`Edition Reflets від Balenciaga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Balenciaga Paris L`Edition Reflets від Balenciaga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Chanel Chance Eau Fraiche Lancetti Etre Special Edition II Lancome Cuir de Lancôme Sylvie No. 7 Penhaligon`s Victorian Posy Laura Biagiotti Laura Rose Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Keiko Mecheri Iris Pourpre Versace VE O Boticario Accordes Harmonia Renato Balestra Oro The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom

Advertisement

Популярні бренди та аромати: