Дизайнери » B » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Bijan Nude Bijan для жінок

Bijan Nude Bijan для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
дерево
пудровий
альдегіди
солодкі ноти

Bijan Nude від Bijan - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Bijan Nude був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Альдегіди, Ірис, Білий Шоколад, Мускус, бузок, Біла Троянда, Ветивер, Іланг-Іланг, Конвалія і Кедр.

Ноти аромату

Альдегіди Ірис Білий Шоколад Мускус бузок Біла Троянда Ветивер Іланг-Іланг Конвалія Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bijan Nude by Bijan.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bijan Nude Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bijan Bijan Nude fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bijan Bijan Nude, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bijan Nude від Bijan. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bijan Nude від Bijan представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Lancome Attraction L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Mauboussin M Moi Stella Cadente Aqua Baldinini Baldinini Kylie Minogue Sexy Darling Shania Twain Shania Starlight Anya`s Garden Moon Dance Alyssa Ashley Esoteric Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Ghost Captivating Sage Machado Coral

Advertisement

Популярні бренди та аромати: