Дизайнери » B » Цитрусові Гурманські « Групи

Asp Viper Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків

Asp Viper Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
мигдаль
димні ноти
солодкі ноти
горіховий
фруктовий

Asp Viper від Black Phoenix Alchemy Lab - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Гурманські. Asp Viper був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Мандарин, Мирро і Мигдаль.

Ноти аромату

Мандарин Мирро Мигдаль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Asp Viper by Black Phoenix Alchemy Lab.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Asp Viper Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Black Phoenix Alchemy Lab Asp Viper fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Black Phoenix Alchemy Lab Asp Viper, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Asp Viper від Black Phoenix Alchemy Lab. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Asp Viper від Black Phoenix Alchemy Lab представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Гурманські
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Paco Rabanne Ultrared Men Histoires de Parfums 1873 Maoli Colonia Dulce Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Orange Cream Pop DSH Perfumes Vanille Love & Toast Candied Citron Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Hilde Soliani Freschiiissimo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: