Дизайнери » B » « Групи

Defututa Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків

Defututa Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
мед
солодкі ноти
квітковий
ваніль
жовтоквітковий

Defututa від Black Phoenix Alchemy Lab - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Композиція аромату включає ноти: Цвіт Оливи, Мед, Ваніль, Кориця, Жасмин, Сандал і Чампака.

Ноти аромату

Цвіт Оливи Мед Ваніль Кориця Жасмин Сандал Чампака

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Defututa by Black Phoenix Alchemy Lab.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Defututa Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Black Phoenix Alchemy Lab Defututa fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Black Phoenix Alchemy Lab Defututa, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Defututa від Black Phoenix Alchemy Lab. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Defututa від Black Phoenix Alchemy Lab представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Wellments I Love the Moon Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme The Body Shop Zinzibar DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Neotantric Manic Love for Him Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Boadicea the Victorious Adventuress Van Cleef & Arpels Feerie Gold Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Tallulah Jane Misae Jeanne Arthes Amore Mio

Advertisement

Популярні бренди та аромати: