Дизайнери » B » Східні Деревні « Групи

The Harlot's House Black Phoenix Alchemy Lab для жінок

The Harlot's House Black Phoenix Alchemy Lab для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
balsamic
пудровий
солодкі ноти

The Harlot's House від Black Phoenix Alchemy Lab - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Композиція аромату включає ноти: Бругмансія, Дубовий Мох, Фіалка, Сандал, Дерево Агар (Уд), Бальзам Копаху, Ангеліка (Дягель), Білий Чай і Олібанум.

Ноти аромату

Бругмансія Дубовий Мох Фіалка Сандал Дерево Агар (Уд) Бальзам Копаху Ангеліка (Дягель) Білий Чай Олібанум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Harlot's House by Black Phoenix Alchemy Lab.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Harlot's House Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Black Phoenix Alchemy Lab The Harlot's House fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Black Phoenix Alchemy Lab The Harlot's House, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Harlot's House від Black Phoenix Alchemy Lab. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Harlot's House від Black Phoenix Alchemy Lab представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Van Cleef & Arpels Birmane Alfred Dunhill Dunhill Rochas Desir Pour Homme Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Playboy Press To Play Hollywood Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Hermes Eau des Merveilles Pegase Teufels Kuche Unholy FUBU Plush Penhaligon`s Zizonia En Voyage Perfumes Makeda

Advertisement

Популярні бренди та аромати: