Дизайнери » B » Шипрові « Групи

Reviving Boadicea the Victorious для чоловіків

Reviving Boadicea the Victorious для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
білоквітковий
aromatic
свіжо-пряний
цитрус

Reviving від Boadicea the Victorious - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. Композиція аромату включає ноти: Дубовий Мох, Тархун, Петитгрейн, Бергамот, Гвоздика, Настоянка Троянди, Тубероза , Гарденія, Фіалка і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Дубовий Мох Тархун Петитгрейн Бергамот Гвоздика Настоянка Троянди Тубероза Гарденія Фіалка Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Reviving by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Reviving Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious Reviving fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious Reviving, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Reviving від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Reviving від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Jacomo Paradox for Men Aramis Aramis Devin M. Micallef Avant-Garde Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Bois 1920 Vento di Fiori Lanvin Monsieur Lanvin Ayala Moriel Grin DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Atkinsons English Lavender Auguste Esprit de Chypre Amouage The Library Collection Opus I Alviero Martini Urban Safari Man

Advertisement

Популярні бренди та аромати: