Дизайнери » B » Деревні « Групи

Spirit Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

Spirit Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
зелений
дерево
цитрус
земляний

Spirit від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Spirit був випущений в 2012. Парфумер: Christian Provenzano. Верхні ноти: Бергамот, Лист Чорної Смородини, Гальбанум і Іланг-Іланг; ноти серця: Тубероза , Троянда, Жасмин, Апельсиновий Цвіт і Гіацинт; ноти бази Пачулі, Мускус, Сандал, Дубовий Мох, Амбра і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Лист Чорної Смородини Гальбанум Іланг-Іланг

середні Ноти
Тубероза Троянда Жасмин  Апельсиновий Цвіт Гіацинт

база Ноти
Пачулі Мускус Сандал Дубовий Мох Амбра Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Spirit by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Spirit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious Spirit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious Spirit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Spirit від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Spirit від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Adidas Adidas 3 Man Benetton Paradiso Inferno Man Yves Saint Laurent M7 Fresh Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Pierre Balmain Miss Balmain Zara Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Racine Caswell Massey Tricorn D.S. & Durga Orris Root Sprezzatura 732 Cascante d’Amore Teufels Kuche Demonic Slayer

Advertisement

Популярні бренди та аромати: