Дизайнери » B » Східні « Групи

The Exclusives Warrioress Boadicea the Victorious для жінок

The Exclusives Warrioress Boadicea the Victorious для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
шкіра
дерево
димні ноти
солодкі ноти

The Exclusives Warrioress від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні. Парфумер: John Stephen. Композиція аромату включає ноти: Опопонакс, Смола, Кедр з Вірджинії, Бергамот, Шкіра і Мирро.

Ноти аромату

Опопонакс Смола Кедр з Вірджинії Бергамот Шкіра Мирро

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Exclusives Warrioress by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Exclusives Warrioress Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Exclusives Warrioress від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Exclusives Warrioress від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Escada Escada Collection Boucheron Initial Perle de Soleil La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Demeter Fragrance Junior Mints Davidoff Silver Shadow Private Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Yves Rocher Aztek Jacques Fath Fath de Fath Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Ajmal Mawsouf Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man

Advertisement

Популярні бренди та аромати: