Дизайнери » B » Квіткові « Групи

Park Avenue Bond No 9 для жінок

Park Avenue Bond No 9 для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
трав'янистий
квітковий
троянда
жовтоквітковий
зелений
aromatic
Картинки
Park Avenue Bond No 9 для жінок Картинки

Park Avenue від Bond No 9 - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Park Avenue був випущений в 2003. Парфумер: Laurent Le Guernec. Композиція аромату включає ноти: Ромашка, Троянда, Мімоза, Лимон, Нарцис, Мускус, Чорне Дерево і Ваніль.

Ноти аромату

Ромашка Троянда Мімоза Лимон Нарцис Мускус Чорне Дерево Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Park Avenue by Bond No 9.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Park Avenue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bond No 9 Park Avenue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bond No 9 Park Avenue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Park Avenue від Bond No 9. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Park Avenue від Bond No 9 представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Chopard Wish Turquoise Diamond Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Mary Kay Journey Givenchy Absolutely Irresistible Mary Kay Simply Cotton Perry Ellis 360° Black for Women Rothenstein Deja Vu Rodin Prada Infusion de Tubereuse Melange Perfume Roll-On Perfume No. 5 Fragonard Reve Indien Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Bond No 9 Harrods Rose

Advertisement

Популярні бренди та аромати: