Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

Perfumista Avenue Bond No 9 для жінок

Perfumista Avenue Bond No 9 для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
троянда
теплий пряний
квітковий
пачулі
fresh

Perfumista Avenue від Bond No 9 - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Perfumista Avenue був випущений в 2013. Верхні ноти: Мускатний Горіх, Шафран, Артемізія (Полин) і Слива; ноти серця: Троянда, Трояндова Вода, Півонія і Жасмин; ноти бази Амбра, Пачулі, Мате і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мускатний Горіх Шафран Артемізія (Полин) Слива

середні Ноти
Троянда Трояндова Вода Півонія Жасмин

база Ноти
Амбра Пачулі Мате Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Perfumista Avenue by Bond No 9.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Perfumista Avenue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bond No 9 Perfumista Avenue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bond No 9 Perfumista Avenue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Perfumista Avenue від Bond No 9. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Perfumista Avenue від Bond No 9 представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Jil Sander Sun Givenchy Organza Indian Jasmin Antonio Banderas Diavolo per Donna Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Fragonard Belle de Nuit La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Chantecaille Frangipane Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Ormonde Jayne Ta'if Jeanne Arthes Sultane Gold Fred Hayman Hollywood Star Le Labo Neroli 36

Advertisement

Популярні бренди та аромати: