Дизайнери » B » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Brazilian Soul Bottega Verde для жінок

Brazilian Soul Bottega Verde для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
цитрус
caramel
білоквітковий
ваніль

Brazilian Soul від Bottega Verde - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Brazilian Soul був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Слива, Апельсин, Помело, Персик і Рожевий Перець; ноти серця: Апельсиновий Цвіт, Троянда, Герань і Жасмин Самбак; ноти бази Ваніль, Кедр і карамель.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Слива Апельсин Помело Персик Рожевий Перець

середні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Троянда Герань Жасмин Самбак

база Ноти
Ваніль Кедр карамель

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brazilian Soul by Bottega Verde.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Brazilian Soul Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bottega Verde Brazilian Soul fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bottega Verde Brazilian Soul, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brazilian Soul від Bottega Verde. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brazilian Soul від Bottega Verde представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Carla Fracci Medea The Body Shop Chymara Jo Malone London Vanilla & Anise Oriflame Divine Sensual Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Gale Hayman Delicious Chocolate Lancome Chrysalide Now or Never Corine de Farme Witch Corn Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Dolce Dew Stacked Style Enchantress Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange

Advertisement

Популярні бренди та аромати: