Дизайнери » B » Деревні Акватичні « Групи

Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків

Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
морський
свіжо-пряний
дерево
aromatic
фруктовий
Картинки
Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки

Brut Revolution від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Акватичні. Brut Revolution був випущений в 2006. Парфумер: Yves Cassar. Верхні ноти: Груша і Зелене Листя; ноти серця: Чорний Перець і Морська Вода; ноти бази Пачулі, Мускус, Мох і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Груша Зелене Листя

середні Ноти
Чорний Перець Морська Вода

база Ноти
Пачулі Мускус Мох Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brut Revolution by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Brut Revolution Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Brut Revolution fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Brut Revolution, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brut Revolution від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brut Revolution від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Акватичні
Cartier Déclaration Bois Bleu Hugo Boss Boss Pure DSQUARED² She Wood Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Costamor Beachwood Diesel Fuel for Life Summer Biotherm Biotherm Homme Force CB I Hate Perfume At The Beach 1966 LR Michael Schumacher Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon Andrea Maack Craft

Advertisement

Популярні бренди та аромати: