Дизайнери » B » Ароматичні Фужерні « Групи

Eau de Brut Brut Parfums Prestige для чоловіків

Eau de Brut Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
aromatic
цитрус
свіжо-пряний
квітковий
fresh
Відео
Eau de Brut Brut Parfums Prestige для чоловіків Відео

Eau de Brut від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Eau de Brut був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Лаванда, Амбра, Ветивер, Деревні Ноти і Спеції.

Ноти аромату

Цитруси Лаванда Амбра Ветивер Деревні Ноти Спеції

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Brut by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Brut Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Eau de Brut fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Eau de Brut, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Brut від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Brut від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Armand Basi Armand Basi Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Giorgio Armani Emporio Armani Night Maurer & Wirtz Tabac Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Nobile 1942 Lavanda Nobile Creed Royal Scottish Lavender April Aromatics Third Eye Chakra Oil Sprezzatura 730 Amore Sviscerato

Advertisement

Популярні бренди та аромати: