Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige для жінок

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
дерево
солодкі ноти
balsamic
пудровий

Princess Grace de Monaco від Brut Parfums Prestige - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Princess Grace de Monaco був випущений в 1998. Верхні ноти: Квітка Африканського Апельсина, Іланг-Іланг, Мандарин і Календула; ноти серця: Жасмин, Тубероза і Троянда; ноти бази Сандал, Боби Тонка, Ваніль, Корінь Ірису і Амбретта.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Іланг-Іланг Мандарин Календула

середні Ноти
Жасмин Тубероза Троянда

база Ноти
Сандал Боби Тонка Ваніль Корінь Ірису Амбретта

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Princess Grace de Monaco Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Princess Grace de Monaco від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Princess Grace de Monaco від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Yves Saint Laurent Cinema Festival Ineke Evening Edged In Gold Masaki Matsushima Suu Satellite Ipanema Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Coty Truly Lace Penhaligon`s Amaranthine The Party The Garden Party Wistaria Rasasi Roaa Rasasi Mezyuna Revlon Bling Bling Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine

Advertisement

Популярні бренди та аромати: