Дизайнери » B » Квіткові « Групи

Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry для жінок

Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
musky
квітковий
ніжно-пряний
Картинки
Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry для жінок Картинки

Burberry London for Women Special Edition 2009 від Burberry - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Burberry London for Women Special Edition 2009 був випущений в 2009. Парфумер: Dominique Ropion. Верхні ноти: Грейпфрут, Мандарин і Рожевий Перець; ноти серця: Троянда, Конвалія і Цикламен; ноти бази Деревні Ноти і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Мандарин Рожевий Перець

середні Ноти
Троянда Конвалія Цикламен

база Ноти
Деревні Ноти Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Burberry London for Women Special Edition 2009 by Burberry.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Burberry London for Women Special Edition 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Burberry London for Women Special Edition 2009 від Burberry. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Burberry London for Women Special Edition 2009 від Burberry представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Ralph Lauren Glamourous Burberry Weekend for Women Yves Rocher Neonatura Souffle L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Korloff Paris Kn°III Acca Kappa Mimosa Faith Hill Faith Hill Ayala Moriel Yasmin Celine Dion Simply Chic Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor Joya Shades of Dusk Starleaf

Advertisement

Популярні бренди та аромати: