Дизайнери » C » Шкіряні « Групи

In The Library CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

In The Library CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
шкіра
анімалістичні ноти
димні ноти

In The Library від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. In The Library був випущений в 2005. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Шкіра і Деревні Ноти.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Шкіра Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about In The Library by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

In The Library Відгуки про аромати

trululu
trululu

Дуже цікавий аромат старих книг, книжкових полиць, старої шкіри. Носити таке в люди не дуже, але вдома намастити руку і помріяти - чому б ні?
У мене масляний парфум.

Mar
15
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume In The Library fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume In The Library, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати In The Library від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на In The Library від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Versace Versace L'Homme Rance 1795 Francois Charles Halston Halston Z14 Houbigant Duc de Vervins Odori Cuoio Byredo Baudelaire Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav 14 Krigler Lovely Patchouli 55 Lord`s Jester Zephyr L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Puredistance M

Advertisement

Популярні бренди та аромати: