Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Lavender Tea CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

Lavender Tea CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
свіжо-пряний
дерево
квітковий
пачулі

Lavender Tea від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Lavender Tea був випущений в 2006. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Чай, Деревні Ноти і Пачулі.

Ноти аромату

Лаванда Чай Деревні Ноти Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lavender Tea by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lavender Tea Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume Lavender Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume Lavender Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lavender Tea від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lavender Tea від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Pino Silvestre Green Generation Unisex Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) La Perla Grigioperla Attitude Lomani Lomani pour Homme Michael Jordan Michael Jordan Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Acqua di Parma Blu Mediterraneo Foglie di Basilico Masaki Matsushima M; Men Ocean Pacific OP Blend Gendarme 7 Sinful Scents Greed Demeter Fragrance Lavender Martini

Advertisement

Популярні бренди та аромати: