Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

Nefertiti Chabrawichi для жінок

Nefertiti Chabrawichi для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1

основні акорди
амбра
квітковий
цитрус
musky
fresh

Nefertiti від Chabrawichi - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Nefertiti був створений в 1970-і роки Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти, Цитруси, Мускус і Амбра.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Цитруси Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Nefertiti by Chabrawichi.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Nefertiti Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chabrawichi Nefertiti fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chabrawichi Nefertiti, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Nefertiti від Chabrawichi. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Nefertiti від Chabrawichi представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Gianfranco Ferre Essence d’eau Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Carlos Santana Carlos Santana for Women Paul Sebastian Design Kanabeach Kanabeach Femme Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Tosca Tosca Tsi-La Organic Kesu JoAnne Bassett Contessa D.S. & Durga Shake Shake Senora Anucci Anucci Femme Xerjoff Oesel

Advertisement

Популярні бренди та аромати: