Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Chanel No 19 Parfum Chanel для жінок

Chanel No 19 Parfum Chanel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 7
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 7 Був: 3 Хочу: 1 Моє ароматне Я: 1

основні акорди
зелений
дерево
білоквітковий
анімалістичні ноти
квітковий

Chanel No 19 Parfum від Chanel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Chanel No 19 Parfum був випущений в 1970. Композиція аромату включає ноти: Зелені ноти, Білі Квіти і Деревні Ноти.

Perfume rating: 3.57 out of 5 with 7 votes.

Ноти аромату

Зелені ноти Білі Квіти Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Chanel No 19 Parfum by Chanel.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Chanel No 19 Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chanel Chanel No 19 Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chanel Chanel No 19 Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Chanel No 19 Parfum від Chanel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Chanel No 19 Parfum від Chanel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Chanel Chanel N°19 Lancome Magie Hermes Caleche Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Lancome Climat Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chanel N°22 Amouage Amouage Epic Woman Caron Fleurs de Rocaille Robert Piguet Bandit Ann Gerard Ciel d'Opale Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Guerlain Liu Guy Laroche J'ai Osé Pierre Balmain Jolie Madame Lancome Climat Tom Ford Tuscan Leather Christian Dior Miss Dior Gucci Envy

Advertisement

Популярні бренди та аромати: