Дизайнери » C » Деревні Шипрові « Групи

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel для жінок

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 9
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 13 Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
пудровий
свіжо-пряний
квітковий
цитрус
дерево
пачулі

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon від Chanel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Деревні Шипрові. Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon був випущений в 2007. Парфумер: Jacques Polge. Верхні ноти: Бергамот, Зелені ноти і Чорний Перець; ноти серця: Ірис, Троянда і Іланг-Іланг; ноти бази Пачулі і Лабданум.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 9 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Зелені ноти Чорний Перець

середні Ноти
Ірис Троянда Іланг-Іланг

база Ноти
Пачулі Лабданум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon від Chanel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon від Chanel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Amouage Jubilation for Women Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Amouage Ubar Amouage Interlude Woman Chanel Chanel N°19 Chanel Chanel N°5 Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Lancome Magie Chanel Chanel No 19 Parfum Amouage Journey Woman Frapin 1270 Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Hermes Caleche Amouage Amouage Epic Woman Amouage Memoir Woman Estée Lauder Cinnabar Robert Piguet Visa 2007 Guerlain Samsara Eau de Parfum Chanel Cristalle Eau Verte Mona di Orio Amyitis

Advertisement

Популярні бренди та аромати: