Дизайнери » C » Квіткові Фруктові « Групи

Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass для жінок

Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
фруктовий
троянда
свіжо-пряний
musky
дерево
Картинки
Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass для жінок Картинки Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass для жінок Картинки Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass для жінок Картинки

Chantal Thomass Eau de Toilette від Chantal Thomass - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Chantal Thomass Eau de Toilette був випущений в 2010. Верхні ноти: Грейпфрут, Чорна Смородина і Ревінь; ноти серця: Імбир і Троянда; ноти бази Мускус, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Чорна Смородина Ревінь

середні Ноти
Імбир Троянда

база Ноти
Мускус Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Chantal Thomass Eau de Toilette by Chantal Thomass.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Chantal Thomass Eau de Toilette Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Chantal Thomass Eau de Toilette від Chantal Thomass. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Chantal Thomass Eau de Toilette від Chantal Thomass представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Escada Tropical Punch Roberto Verino Verino Les Copains Papillon Love Passport Rosy Sky Happiness Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Bath and Body Works Mango Mandarin Guerlain Insolence Eau de Parfum Romea D`Ameor The Princess of Venice Guepard Miss Guepard Arno Sorel It Is Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne

Advertisement

Популярні бренди та аромати: