Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Dior Addict 2 Logomania Christian Dior для жінок

Dior Addict 2 Logomania Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
квітковий
дерево
musky
свіжо-пряний

Dior Addict 2 Logomania від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Dior Addict 2 Logomania був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Сандал, Квіткові Ноти, Червоні Ягоди, Грейпфрут, Бергамот і Білий Мускус.

Ноти аромату

Апельсин Сандал Квіткові Ноти Червоні Ягоди Грейпфрут Бергамот Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Addict 2 Logomania by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dior Addict 2 Logomania Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Addict 2 Logomania fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Addict 2 Logomania, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Addict 2 Logomania від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Addict 2 Logomania від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Elizabeth Taylor Gardenia Vera Wang Bouquet Montana Montana Mood Sensual Abercrombie & Fitch Classic S.T. Dupont Signature Jesus Del Pozo Duende Marc Jacobs Daisy Bloom Acca Kappa Mimosa Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Prada Infusion de Tubereuse Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss

Advertisement

Популярні бренди та аромати: