Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior для жінок

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
троянда
цитрус
солодкі ноти
мильні ноти

Dior Addict Limited Edition Collect It від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Композиція аромату включає ноти: Петитгрейн, Квітка Африканського Апельсина і Троянда.

Ноти аромату

Петитгрейн Квітка Африканського Апельсина Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Addict Limited Edition Collect It by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dior Addict Limited Edition Collect It Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Addict Limited Edition Collect It від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Addict Limited Edition Collect It від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Lancome Miracle Forever Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Montale Boise Vanille Boadicea the Victorious Adoration Ayala Moriel Film Noir M. Micallef Vanille Aoud Sprezzatura 721 Ritorno di Fiamma Mazzolari Alessandro Jill Stuart Vanilla Lust Jessica Simpson Dreamy Dessert Ulric de Varens Miss Varens Galimard Cantabelle

Advertisement

Популярні бренди та аромати: